Maak kennis met ons team

Het bestuur van onze stichting bestaat uit overheidsmedewerkers, mensen uit het onderwijs, vakbonden en werkgevers. Dankzij deze unieke mix van expertises krijgen alle invalshoeken de aandacht die ze verdienen.

Joost Liese Voorzitter namens VNO NCW
Eric Kremer Penningsmeester EKH Consultancy
Martin van Eerde Secretaris CGMV vakorganisatie
Gerard van Dijk Algemeen bestuurslid CNV Vakmensen
Jan Maarten Kolenbrander  Algemeen bestuurslid Wavin Nederland
Rick de Jonge Algemeen Adviseur Oosterwolde Plastic Industrie B.V.
Annemieke Smit Adviseur Onderwijs Alfa-college Hardenberg
Leo Bongers Adviseur Overheid Wethouder Gemeente Ommen

De dagelijkse werkzaamheden van onze stichting worden uitgevoerd door de medewerkers van Dion HR Services B.V. Zij vormen het vaste team voor onze stichting. Ga je een leerwerktraject bij ons volgen of kom je op een andere manier met ons in aanraking? Dan kun je de volgende mensen ontmoeten:

Gerrit Westerman
Opleidingsfunctionaris

Rein Doek
Opleidingsfunctionaris

Martin Lemmers
Manager Stichting BONO

Helga Timmer
HR adviseur & Secretariaat

Johan Soer
Consultant