Maak kennis met ons team

Het bestuur van onze stichting bestaat uit overheidsmedewerkers, mensen uit het onderwijs, vakbonden en werkgevers. Dankzij deze unieke mix van expertises krijgen alle invalshoeken de aandacht die ze verdienen.

Joost Liese Voorzitter namens VNO NCW
Eric Kremer Penningsmeester EKH Consultancy
Gerard van Dijk Secretaris CNV Vakmensen
Ashna Kamta Algemeen bestuurslid FNV
Herman van Tholen Algemeen bestuurslid Wavin Nederland
Rick de Jonge Algemeen Adviseur Oosterwolde Plastic Industrie B.V.
Annemieke Smit Adviseur Onderwijs Alfa-college Hardenberg
Leo Bongers Adviseur Overheid Wethouder Gemeente Ommen

De dagelijkse werkzaamheden van onze stichting worden uitgevoerd door de medewerkers van Dion HR Services B.V. Zij vormen het vaste team voor onze stichting. Ga je een leerwerktraject bij ons volgen of kom je op een andere manier met ons in aanraking? Dan kun je de volgende mensen ontmoeten:

Janneke Knegtering
Manager Stichting BONO

Francisca Klement
Back Office medewerker HR

Gerrit Westerman
Opleidingsfunctionaris

Rein Doek
Opleidingsfunctionaris

Helga Timmer
HR coordinator & Bestuursondersteuning

Johan Soer
Consultant